Технологія GPON
Під час відключення електрики ми як правило не можемо користуватися інтернетом, оскільки роутери, що роздають Wi-Fi, вимикаються, а швидкість мобільного інтернету знижується до мінімального рівня, а іноді й зовсім нульова. Не рятує ситуацію й національний роумінг, під час підключення до якого швидкість мобільного інтернету обмежується до 512 кбіт/с, чого точно недостатньо для нормальної роботи. Сучасне рішення, який дозволяє користуватися інтернетом у випадках повної відсутності напруги в домашніх розетках – технологія GPON.

Сьогодні популярні кілька типів підключення, які умовно ділять на дротові та бездротові. GPON - це найсучасніша провідна технологія доступу до мережі Інтернет. Провайдер завдяки використанню пасивної оптичної мережі може надавати доступ до інтернету зі швидкістю до 1 Гбіт/сек., про що свідчить розшифровка абревіатури – Gigabit Passive Optical Network. Канал симетричний, а конфігурація графа за описом схожа на дерево, де на вершинах стоять спліттери – пасивні розгалужувачі.

Технологія передбачає отримання по одному кабелю двох-трьох послуг зв'язку. За рахунок високої швидкості оптоволокна GPON можна одночасно дивитися ТВ-канали з високою роздільною здатністю, завантажуючи фільми з Мережі, займатися інтернет-серфінгом на планшеті. Принцип роботи технології передбачає, що кількість підключених пристроїв на швидкість не впливає.

Пропускна спроможність мережі
Загальна метрична характеристика дорівнює 1 Гбіт/сек. Але вона не означає, що абонент отримає доступ із такою швидкістю. Важливий фактор, що впливає на показник, – потужність роутера. Як правило, швидкість обміну даними, яку отримує абонент, – 500 Мбіт/сек. Для прикладу: за такого значення фільм у високій роздільній здатності, який важить близько 7-8 Гб, вдасться скачати за 5 хвилин.

Цифрове ТБ
Технологія GPON надає послуги телебачення у форматі високої роздільної здатності. Кількість каналів залежить від вибраного пакета. Усі цифрові. Якість картинки стабільна навіть при використанні інтернету одразу трьома-чотирма людьми. За наявності двох-трьох телевізорів цифрове ТБ буде доступним на всіх.

Телефонний зв'язок
Оптоволокно забезпечує чистий звук, без сторонніх шумів, переривань. Функціонал залежить від апарата: можливе надсилання повідомлень, якщо пристрій підтримує опцію. Абоненту доступні налаштування переадресації, очікування та утримання дзвінка, конференц-зв'язок.

Меню
Контакти
Заказати підключення
С 8:00 до 23:00 без вихідних

Техпідтримка: support@orbita.od.ua
Вітділ продажу: sales@orbita.od.ua
Адміністрація: admin@orbita.od.ua
Меню
Телефони

З 8:00 до 23:00 без вихідних
Email-адреси
Made on
Tilda