Наша історія розпочалася у 2007 році. На той момент у нас не було ні бізнесу, ні інвестицій — нічого, окрім інтересу до IT та закоханості у свою справу. У 2007 році ми виконали перше відносно велике замовлення - вибудували невелику локальну мережу на 5 абонентів за адресою Агрономічна, 205. Це було замовлення складського комплексу «Орбіта», на честь якого ми назвали свою компанію.

У 2007 році ми вирішили спробувати, та у нас вийшло.

Через рік у нас уже було 20 абонентів. Вартість технологій 2008 року не дозволяла нам відразу закупити дороге обладнання та автоматизувати процеси, тому ми вибудовували мережі на бюджетних Wi-Fi та ADSL-технологіях. Це вимагало величезного професіоналізму та широких знань — підходящих фахівців було мало, тому ми вирішили навчати їх усередині компанії.

У 2008 році ми заклали ідеологічний фундамент «Орбіти» – професіоналізм та індивідуальний підхід.
Історія ОРБІТИ:
2007 рік
Перший абонент та створення інтернет-провайдера «Орбіта»
2008 рік
20 постійних абонентів, формування команди та принципів надання послуг
2009 рік
Підключення до інтернету кількох будинків по Київському шосе. Розширення зони покриття та запуск сайту
2010 рік
Підключення перших абонентів на Ленселищі. Продовжуємо розширювати зону покриття. Стаємо першим провайдером в Одесі з найвищою швидкістю — 10 Мбіт / сек
2011 рік
80 постійних абонентів. Проклали більше 5 км оптичних мереж за 3 місяця завдяки залученню інвестицій
2012 рік
Провели інтернет на Кривій Балці та Моторній вулиці. Відкрили офіс
2013 рік
Підключили понад 50 офісів та офісних будівель. Запустили послугу IPTV. Стали першим провайдером, що надає інтернет на швидкості 50 Мбіт / сек
2014 рік
Переклали всі магістралі на технологію 1G. Запустили інтернет на швидкості 100 Мбіт / сек
2015 рік
Освоїли та запустили технологію PON, яка дозволяє підтримувати стабільне з'єднання навіть за відсутності електропостачання та розвивати швидкість понад 100 Мбіт / сек
2016 рік
Запустили 2 незалежні зовнішні канали — це дозволяє абонентам залишатися в мережі навіть при виникненні великих аварій
2017 рік
Запустили технологію GPON (Gigabit Passive Optical Network), яка досі є лідером зі швидкості та стабільності. Вона дозволяє розвивати швидкість сигналу понад 1 Гбіт / сек
2019 рік
Провели масштабні роботи з модернізації всієї мережі
2020 рік
Демонтували всі старі вузли та замінили десятки кілометрів кабелю. Переключили на GPON понад 500 наших абонентів
2022 рік
Сумарна пропускна здатність наших зовнішніх каналів досягла більше 15 Гбіт / сек
2023 рік
Встановлені сучасні системи безперебійного живлення та 2 незалежні генератори на все обладнання, завдяки чому, компанія може працювати автономно та без електроенергії протягом кількох тижнів та надавати доступ до мережі без перебоїв.
Переваги інтернету на «Орбіті»:
Сучасне обладнання
Інтернет змінюється, і ми змінюємось разом з ним. Наша Орбіта працює на технології GPON (Gigabit Passive Optical Network) - сучасної оптичної мережі, яка дозволяє розвивати швидкість до 1000 Мбіт # nbsp; / # nbsp; Це дозволяє нам забезпечувати не лише найвищі швидкості, а й стабільність підключення.
Широкий асортимент послуг
У нас є безліч пропозицій для домашнього інтернету, офісів, магазинів, складів і т.д. Ми допоможемо вам підібрати оптимальний тариф без переплат, а широкий асортимент додаткових послуг забезпечить якісний інтернет «під ключ» швидко і недорого.
Зручна комунікація
Ми вважаємо, що у 21 столітті непристойно просити абонента, який звернувся за допомогою, заповнити форму на сайті, а потім півгодини перемикати між різними операторами. З нами ви можете зв'язатися будь-яким зручним способом — у Telegram, Viber, за телефоном або електронною поштою та швидко вирішити свою проблему. Ми завжди на одній Орбіті!
Досвідчена команда
Орбіта на ринку із 2007 року. Наші фахівці знають в обличчя кожного абонента і легко знаходять не тільки індивідуальний підхід, а й спільну мову з ними. Ми пишаємося нашими майстрами, які можуть провести якісний інтернет у будь-якому будинку, та технічними фахівцями, які швидко вирішують будь-яку проблему клієнта.
Наші клієнти
Меню
Контакти
Заказати підключення
С 8:00 до 23:00 без вихідних

Техпідтримка: support@orbita.od.ua
Вітділ продажу: sales@orbita.od.ua
Адміністрація: admin@orbita.od.ua
Меню
Телефони

З 8:00 до 23:00 без вихідних
Email-адреси
Made on
Tilda