• Сучасне обладнання
  Інтернет змінюється, і ми змінюємось разом з ним. Наша Орбіта працює на технології GPON (Gigabit Passive Optical Network) - сучасної оптичної мережі, яка дозволяє розвивати швидкість до 1000 Мбіт # nbsp; / # nbsp; Це дозволяє нам забезпечувати не лише найвищі швидкості, а й стабільність підключення.
 • Широкий асортимент послуг
  У нас є безліч пропозицій для домашнього інтернету, офісів, магазинів, складів і т.д. Ми допоможемо вам підібрати оптимальний тариф без переплат, а широкий асортимент додаткових послуг забезпечить якісний інтернет «під ключ» швидко і недорого.
 • Зручна комунікація
  Ми вважаємо, що у 21 столітті непристойно просити абонента, який звернувся за допомогою, заповнити форму на сайті, а потім півгодини перемикати між різними операторами. З нами ви можете зв'язатися будь-яким зручним способом — у Telegram, Viber, за телефоном або електронною поштою та швидко вирішити свою проблему. Ми завжди на одній Орбіті!
 • Досвідчена команда
  Орбіта на ринку із 2007 року. Наші фахівці знають в обличчя кожного абонента і легко знаходять не тільки індивідуальний підхід, а й спільну мову з ними. Ми пишаємося нашими майстрами, які можуть провести якісний інтернет у будь-якому будинку, та технічними фахівцями, які швидко вирішують будь-яку проблему клієнта.
Переваги на «Орбіті»:
Сучасне обладнання
Орбіта працює на технології GPON (Gigabit Passive Optical Network) - сучасної оптичної мережі, яка дозволяє розвивати швидкість до 1000 Мбіт
Сигнал по такому кабелю проходить за допомогою світлового, а не електричного імпульсу ! Тобто інтернет є, навіть коли немає світла
.
Широкий асортимент послуг
У нас є пропозиції підлключення інтернету та відеоспостереження для дому, офісу, магазина, склада і т.д.
Ми допоможемо вам підібрати оптимальний тариф без переплат. А широкий асортимент додаткових послуг забезпечить якісний інтернет «під ключ»
Досвідчена команда
Орбіта на ринку із 2007 року. Наші фахівці знають в обличчя кожного абонента і легко знаходять не тільки індивідуальний підхід, а й спільну мову з ними.
Ми пишаємося нашими майстрами та фахівцями, які можуть провести якісний інтернет або відеоспостереження та вирішать будь-яку проблему клієнта.
Акційні тарифи для дому 
Шановні абоненти!

Екстрені масштабні відключення електроенергії можуть призвести до часткової відсутності доступу абонентів до Інтернету, які підключені по технології Ethernet
Зазвичай це відбувається при тривалих відключеннях, оскільки акумулятори в джерелах безперебійного живлення на деяких техмайданчиках ОРБІТА можуть бути повністю розрядженими. Іноді можливі ситуації, коли в будинку абонента електроживлення вже відновлено, а в приміщенні з обладнанням ще немає.


Компанія просить вибачення за можливі незручності і сподівається на ваше розуміння.
АКЦІЙНИЙ ТАРИФ ДЛЯ ПІДКЛЮЧЕННЯ
ТІЛЬКИ ДЛЯ МАЛОГО БІЗНЕСУ


Акційний тариф "ВІЙСЬКОВИЙ" для Великого Бізнесу
20 Мбіт
Гарантована швидкість
Технологія GPON
 • Мінімальний пінг
200 грн / міс
Підключити
 • Дивіться фільми та серіали без затримок
 • Підключайте до 5 пристроїв одночасно
 • Насолоджуйтесь переглядом фільмів без реклами
 • Приєднуйтесь зараз, щоб підключити IPTV за спеціальними акційними цінами!
Трохи статистики:
1 000+
задоволених абонентів, які довіряють Орбіті
15 років
роботи на ринку одеського інтернету
100%
гарантія роботи при будь-яких несправностях
> 25 км
протяжність оптичних ліній
Залишились питання?
Як підключитися до Орбіти?
Залиште заявку
Вкажіть свою адресу та телефон на сайті – наш спеціаліст зв'яжеться з вами, щоб обговорити всі деталі для вашого комфорту. Також ви можете зв'язатися з нами через будь-який зручний месенджер або за телефоном.
Уточніть деталі
Наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб уточнити обсяг робіт, необхідне обладнання, а також зручну дату та час для підключення до Інтернету. Ви знатимете, хто до вас приїде, що він робитиме і скільки це коштуватиме.
Насолоджуйтесь!
Наш майстер приїде до вас у призначений час, проведе інтернет та налаштує обладнання. Вам залишиться лише оплатити роботу за обумовленою ціною та вийти на Орбіту високошвидкісного інтернету.
Наші клієнти
Меню
Контакти
Заказати підключення
С 9:00 до 23:00 без вихідних

Техпідтримка: support@orbita.od.ua
Вітділ продажу: sales@orbita.od.ua
Адміністрація: admin@orbita.od.ua
Меню
Телефони

З 9:00 до 23:00 без вихідних
Email-адреси
Made on
Tilda